Kiedy powstalo prawo lokatorskie?

Co należy wiedzieć przed zatrudnić projektanta Book

Podobnie jak większość pisarzy, jesteś prawdopodobnie nie myśląc zbyt wiele o tym, jak będzie wyglądać twoja książka. Byłaś zajęta tylko skupiając się na tym, co powie. Ale jeśli planujesz do samodzielnego publikowania, trzeba profesjonalnego projektowania książki, wewnątrz i na zewnątrz.

Jest wielce prawdopodobne, będziemy chcieli profesjonalnego projektanta, kto pomoże Ci przyciągnąć uwagę czytelnika. To prawda, nawet dla książek elektronicznych; okładka książki musi przyciągnąć zainteresowanie wirtualnym sklepie.

Więc jak kończą swój rękopis, będziemy chcieli , aby rozpocząć zakupy dla projektanta książki. Będziemy chcieli, aby znaleźć kogoś, którego styl przemawia do ciebie, ktoś, kogo umiejętności dostosowane do potrzeb. Będziesz chciał kogoś, kto jest w stanie stworzyć profesjonalnie wyglądające okładki książki, która przyciąga do grupy docelowej i zachęci ich do zakupu. Będziemy chcieli, aby zatrudnić kogoś, kto jest zdolny do przechwytywania serce swojej książki, w jednym obrazie.

Nie czekaj do ostatniej chwili. Możesz starać skierowania z innych autorów. Możesz sklep żółtych stron, listy Craiga i lokalne sklepy z tuszem. Można nawet chcą zabiegać online za pośrednictwem serwisów społecznościowych takich jak LinkedIn i stanowisk stron takich jak Elance.

Przed wybrać projektanta, następujące wskazówki:

* Czy ukończony rękopis, rękopis, który został edytowany, dopracowana i gotowa do drukowania. Dlaczego jest to tak ważne? Po zmianie tekstu można zmienić długość książki i układ strony, tworząc dodatkową pracę dla projektanta. Nie można oczekiwać, że dodatkowa praca będzie wolny. Jeśli tylko ePublishing, to jest w porządku, aby mieć pracę projektanta na okładce podczas skończyć rękopis. Ale trzeba wiedzieć, gdzie będzie epublished, więc będziesz wiedzieć, jak pokrywa muszą być dobierane.

Wpis zawdzięczamy

Author: akcjalokatorska.pl

Share This Post On